Podlahy Caska – dřevěné a plovoucí podlahy, pokládáme od vinylu přes laminát až po koberce a linolea

Renovace a broušení parket Brno

Trpí vaše parkety a jsou zašlé? Nebo děláte rekonstrukci bytu kde jsou staré a špinavé parkety? Tak teď je ta správná chvíle na vybroušení  a zrenovování parket. Svěřte svoje parkety do našich rukou, broušení a renovace je poctivé řemeslo, které dobře umíme.

Dřevěné podlahy

I při nepřeberné nabídce (ne) dřevěných podlah je tento přírodní materiál stále oblíben a vyžadován. Dřevěná podlaha mnohdy obstojí  i v cenové konkurenci s jejími náhražkami nebo moderními materiály.

Pokládáme parketové podlahy (klasické parkety vlisy),  parketové mozaiky, dřevěné palubkové podlahy. Dodáváme dřevěné vícevrstvé i široké prkenné  podlahy.  Součástí dodávky je i  lakování, moření dřeva podlah nebo jiné finální úpravy.

Vinylové podlahy a PVC

Do kanceláří i lehčích provozů doporučujeme vinylovou nebo PVC krytinu. Patří mezi trvanlivé podlahy, snadno údržbové a odolné vodě.

Domácnosti nadchne velký výběr PVC vzorů a dekorů, které vám rádi předvedeme a položíme. Každá hospodyňka ocení vinyl i PVC v kuchyni nebo i koupelně.

Plovoucí laminátové podlahy

Patří mezi nejoblíbenější a často žádané podlahy především pro příznivou cenu a rychlou pokládku. Laminátová krytina má jednoduchou údržbu, vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Podlaha z laminátu s příslušnou podložkou má dobré tepelné vlastnosti a nízkou hlučnost. Široká paleta dekorů je samozřejmostí.

Přírodní linoleum, Marmoleum

V povědomí uživatelů je to především Marmoleum, které je jedním z druhů linolea - resp. značkou přírodního linolea od firmy L-vento.  Jedná se o přírodní podlahové materiály vyrobené z křídy, oleje laku nanesené na tkanině. Typické použití přírodního linolea jsou vstupní haly, chodby, ordinace. Je antibakteriální a snese vysokou zátěž.

Koberce a jejich pokládka

Elegance koberců vynikne nejvíce v kontrastu s dřevěnou podlahou, ale častěji jsou žádané „koberce položené ode zdi ke zdi“. V naší nabídce je pokládka koberců bytových, zátěžových a komerčních i kusových. Položením koberce získá váš interiér teplo, tichý a měkký krok.

Pomůžeme vám vybrat druh, vzor a barvu pro koberec vašich představ a potřeb.

Podlahy Caska Brno


Poradíme
s výběrem podlahy

Dodáme
cokoliv lze v podlahách sehnat

Položíme
nebo provedeme montáž podlahy

Záruka
na materiál i práci

Novinky

Napište nám!

05.12.2011 20:17

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu

05.12.2011 20:16

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

<< 1 | 2 | 3